В угрупованні «ЛНР» повідомили про поранення свого ватажка Плотницького через підрив автомобіляВ суботу в контрольованому проросійськими сепаратистами Луганську невідомі особи підірвали автомобіль ватажка угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького. Про це повідомляє сайт сепаратистів «Луганський інформаційний центр».

«Глава «ЛНР» Ігор Плотницкий сьогодні вранці отримав поранення в результаті потужного вибуху, який стався поряд з його автомобілем. «Глава республіки» госпіталізований в одну зі «столичних» лікарень», – йдеться в повідомленні.

За даними луганських сепаратистів, замах стався на перехресті вулиць Карпінського та Ватутіна. Під час вибуху також поранено декілька осіб, пошкоджено фасади прилеглих будівель, зауважили в угрупованні. «Тривають слідчі дії», – додали сепаратисти.

Ігор Плотницький називає себе головою так званої «Луганської народної республіки», територій, незаконно захоплених в ході бойових дій проросійськими сепаратистами на території Луганської області України. В Україні це угруповання вважається терористичним. 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: