Екс-директор ЦРУ: Трамп «мимовільний агент Росії»Колишній директор ЦРУ Майкл Морелл називає кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа «мимовільним агентом Росії». На думку колишнього голови розвідки США, президент Росії Володимир Путін «як кадровий розвідник вирахував слабкості мільярдера і зіграв на них».

В авторській колонці у виданні New York Times Морелл зазначив, що такий висновок він зробив після позитивної реакції Трампа на злам комп’ютерів національного комітету Демократичної партії США. Демократи звинуватили у цьому російських хакерів.

Раніше Дональд Трамп заявляв про готовність розглянути питання про визнання Криму російським і про намір скоротити витрати на підтримку союзників по НАТО. Мільярдер також публічно наголошував на лідерських якості Володимира Путіна.

Згідно з опитуваннями, кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон трохи випереджає за популярністю Дональда Трампа.

Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: