У Ріо-де-Жанейро відкрилися літні Олімпійські ігри 2016 рокуВ ніч на суботу на стадіоні «Маракана» у бразильському місті Ріо-де-Жанейро стартували ХХХІ літні Олімпійські ігри 2016 року. Участь в іграх беруть понад десять з половиною тисяч спортсменів, найчисленніша команда зі США.

Загалом на спортивних змаганнях з 28 видів спорту свої команди представили 206 країн, а також сформована так звана «команда з біженців». Україна відрядила до Ріо-де-Жанейро 206 своїх спортсменів (найменше за історію Незалежності – ред).

Особливістю цьогорічної Олімпіади стали зменшений склад збірної Росії, перша жінка-прапороносець від Ірану та перша за історію Косова участь в Олімпійських іграх.

Передував початку змагань «допінговий скандал» в Росії, перестороги щодо зараження приїжджих вірусом зіка, проблеми з безпекою та інфраструктурні негаразди у Бразилії.

Попри це, одразу після того, як колишній бігун марафону Вандерлей де Ліма запалив олімпійський вогонь, Ріо-де-Жанейро «запалилося» яскравим шоу та нічними вечірками.

Цьогорічна літня Олімпіада є першою для Південної Америки, вона триватиме до 21 серпня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: