Апеляційний суд переніс розгляд скарги на арешт ЄфремоваАпеляційний суд міста Києва переніс розгляд скарги на арешт колишнього депутата Верховної Ради, екс-лідера парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

У зв’язку з тим, що не всі учасники судового процесу встигли ознайомитися з текстом апеляційної скарги, суд вирішив перенести засідання щодо розгляду скарги захисту Єфремова на 10 серпня. 

30 липня генпрокурор Юрій Луценко повідомив про затримання Олександра Єфремова, якого прокуратура підозрює у причетності до створення угруповання «ЛНР», дій із метою зміни меж території України та заволодінні майном «Луганськвугілля». Сам Єфремов усі звинувачення на свою адресу відкидає.

1 серпня Печерський районний суд Києва арештував Єфремова на 2 місяці. Захист політика заявив про намір оскаржити це рішення.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: