Учасники організованої Савченко акції «Не кидай своїх» провели ніч на БанковійУ центрі Києва під стінами Адміністрації президента України триває організована депутатом Верховної Ради України Надією Савченко «акція нагадування» про долю українців, які перебувають у полоні підтримуваних Росією сепаратистів з угруповань «ДНР» та «ЛНР».

Її учасники, серед них сама Савченко та кілька родичів незаконно затриманих українців, які оголосили про голодування, провели 9 серпня ніч на вулиці Банковій.

За словами Савченко, вона приєдналася вночі до інших учасників акції, коли їм уночі заборонили ставити намети.

Серед вимог протестувальниць – зустріч із президентом України Петром Порошенком.

«Акція нагадування триває. Петре Олексійовичу, зустріньтесь із мамами наших полонених…‪ Жити по-новому‬ – це чути свій народ», – написала вночі сестра Надії Савченко Віра, маючи на увазі слоган кампанії Порошенка як кандидата в президенти України на виборах 2014 року.

Зранку 9 серпня Віра Савченко попросила охочих допомогти учасникам акції кількома «кемпінговими стільцями».

8 серпня зранку депутат Верховної Ради України Надія Савченко і декілька активістів вимагали біля будівлі Адміністрації президента рішучих дій для звільнення українських громадян із полону бойовиків. Учасники акції «Не кидай своїх» підписали звернення до президента Петра Порошенка з вимогою домогтися звільнення незаконно затриманих.

Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт назвав політичним піаром акцію «Не кидай своїх», організовану народним депутатом Надією Савченко.

А в угрупованні «ДНР» заявляють, що народний депутат Надія Савченко не є офіційно уповноваженою вести переговори щодо обміну полоненими. Як повідомляють сепаратистські сайти, з Савченко такі переговори не велися.

За даними СБУ, у полоні бойовиків у Луганську і Донецьку перебуває 107 людей.

У червні Савченко заявила про готовність особисто вести прямі переговори про звільнення українських полонених з представниками угруповань «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Вони заявляли про готовність до переговорів з Савченко.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: