Поліція Таїланду назвала вибухи на курортах «актами саботажу»Поліція Таїланду заявляє, що серія вибухів на курортах країни, яка, за останніми даними, забрала життя вже чотирьох людей, не є актом тероризму.

«Це не теракт. Це просто місцевий саботаж, обмежений певними областями та провінціями», – заявив речник поліції в Бангкоку 12 серпня.

Вибухи 12 серпня сталися в популярному туристичному місті Пхукет, а також у Транґу й Сурат Тані. На день раніше внаслідок вибуху в курортному місті Хуа Хін загинула одна людина і були поранені ще близько 20, половина з них іноземці.

Жодне угруповання негайно не взяло на себе відповідальність за вибухи, але аналітики припускають, що напади могли бути здійснені противниками влади військових у Таїланді.

У минулі вихідні в Таїланді відбувся референдум щодо нової конституції. Критики кажуть, що нове законодавство зміцнить владу військових на довгі роки.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: