Під час лекції Павленського в Одесі поранили охоронцяВ Одесі під час зустрічі з російським художником-акціоністом Петром Павленським п’яний чоловік з ножем напав на охоронця. Це сталося 12 серпня у приміщенні Impact Hub Odessa.

Охорона намагалася вивести із зали людину у стані алкогольного сп’яніння. У відповідь чоловік дістав ніж та поранив охоронця у руку. Останньому надали своєчасну першу допомогу.

Але, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода з місця події, інший охоронець, який теж був присутній на заході, помер від серцевого нападу, коли машина охорони вже від’їхала від місця події.

Наразі поліція встановлює особу нападника.

12 серпня в Одесі на відкритому майданчику у парку імені Шевченка «Зелений театр» мала відбутися зустріч російського акціоніста Петра Павленського. Однак через негоду зустріч перенесли у приміщення коворкінгу Impact Hub Odessa.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: