Росія не отримає поступок від Європи у питанні України – КулебаЄвропейські країни прагнуть нормалізації ситуації у взаєминах з Росією, але не за рахунок поступок у принципових питаннях, зокрема агресії Росії проти України, вважає постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

«Я переконаний, що тут поступок ніяких не буде», – сказав він в ефірі Радіо Свобода.

При цьому він порадив європейським політикам звернути увагу на досвід США у намаганнях перезавантажити відносини з Росією.

«Я думаю, що всім європейським політикам буде доречно після завершення виборів в США переговорити на цю тему з Гілларі Клінтон, коли у неї буде більше часу. Колись саме вона стояла біля витоків перезавантаження російсько-американських відносин. Але ми бачимо, що відносини між цими країнами не перезавантажилися або перезавантажилися у негативний бік», – сказав Дмитро Кулеба.

Цього тижня Кремль заявляв про можливу зустріч президента Росії Володимира Путіна і британського прем’єра Терези Мей для поліпшення відносин між країнами.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: