СБУ встановила «червоний» рівень терористичної загрози для Донбасу та КримуУ зв’язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з окупованим Кримом та в зоні бойових дій на Донбасі Служба безпеки України найвищий, «червоний» рівень терористичної загрози для цих регіонів України. Про це 12 серпня повідомив прес-центр СБУ.

«Жовтий» рівень загрози у спецслужбі бачать для кількох регіонів, які межують із Росією або з окупованими територіями. Це Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

Для інших областей встановлені «синій» або «сірий» рівні загрози.

Президент України Петро Порошенко заявив 11 серпня, що доручив привести всі підрозділи силових структур поблизу адміністративного кордону з анексованим Росією Кримом і на всій лінії зіткнення на Донбасі у посилену бойову готовність. Порошенко в четвер провів нараду з керівництвом силових структур і Міністерства закордонних справ.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: