Бойовики на Донбасі відкривали вогонь 64 рази – штабШтаб української воєнної операції на Донбасі інформує, що підтримувані Росією сепаратисти 14 серпня здійснили 64 обстріли, 59 із яких цілили по позиціях українських військових.

Найчастіше бойовики відкривали вогонь на Донецькому та Маріупольському напрямках, ідеться в ранковому зведенні.

А в районі Новоолександрівки, що на Луганському напрямку, сепаратисти намагалися захопити опорний пункт українських військових, повідомляє штаб АТО.

«Близько 10:10 з боку населеного пункту Калинове на відстань до 100 метрів підійшла диверсійно-розвідувальна група противника у кількості від трьох до шести осіб та відкрила вогонь з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Бойове зіткнення тривало 20 хвилин», – ідеться в повідомленні.

В угрупованні «ДНР» українських військових звинувачують в обстрілі передмість Горлівки та Донецька.

В угрупованні «ЛНР» ще не було повідомлень про бойові дії впродовж минулої доби.

Також сторони конфлікту не інформували про свої втрати 14 серпня.

Від кінця квітня мав би діяти режим припинення вогню на Донбасі, про що домовилися учасники Тристоронньої контактної групи. Проте обстріли на Донбасі тривають, а сторони конфлікту звинувачують одна одну у порушенні режиму тиші.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: