Штайнмаєр прогнозує поліпшення відносин між Берліном і МосквоюМіністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що немає жодного «протистояння» у відносинах між Росією і Заходом, і спрогнозував поліпшення відносин між Москвою і Берліном упродовж найближчих років.

Виступаючи в університеті російського міста Єкатеринбурга 15 серпня перед переговорами зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим, Штайнмаєр сказав, що є ще можливості для припинення конфлікту в східній частині України, і що мирний процес, узгоджений у Мінську, має залишатися в центрі уваги.

Він також закликав Росію і Захід скористатися «можливостями Ради Росія – НАТО» для послаблення напруженості в «особливо складний час».

14 серпня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров поклав на Німеччину відповідальність за погіршення двосторонніх відносин.

Заплановані на 15 серпня в Єкатеринбурзі переговори міністрів, як очікується, зосередяться на питаннях енергетики та збройних конфліктів в Україні та Сирії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: