Трамп каже, що співпрацюватиме з Росією у боротьбі з ісламістамиУ США кандидат на посаду президента від Республіканської партії Дональд Трамп заявляє, що у разі перемоги співпрацюватиме з Росією щодо боротьби з угрупованням «Ісламська держава» і запровадить «жорстку перевірку» перед тим, як дозволити мігрантам в’їжджати до Сполучених Штатів. Про це він сказав 15 серпня під час виступу у штаті Огайо, присвяченому боротьбі з ісламістським екстремізмом.

«Ми можемо не вибрати наших друзів, але ми не можемо не визнавати наших ворогів», – сказав Трамп.

Він також додав, що тісно співпрацюватиме з НАТО щодо боротьби з ісламістами.

Дональд Трамп також зазначив, що у разі перемоги серед перших кроків на посаді створить комісію щодо «радикального ісламу» і доручить Державному департаменту створити список регіонів, з яких не буде дозволено іммігрувати до США.

Раніше 15 серпня соратники кандидата на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватили Дональда Трампа у «пропутінській позиції». Вони заявили також, що стратег Трампа Пол Манафорт має відкрити свої зв’язки з «Росією чи прокремлівськими організаціями».

14 серпня видання The New York Times повідомило, що Національне антикорупційне бюро України досліджує бухгалтерські книги Партії регіонів як можливий доказ широко розповсюдженої корупції за президентства Віктора Януковича. У цих документах, за даними видання, прізвище Манафорта, який був стратегом Януковича, згадане 22 рази і, ймовірно, задокументовано платежі на 12,7 мільйона доларів в період між 2007 і 2012 роками.

Манафорт спросовує інформацію про отримання прихованих грошових виплат із бюджету Партії регіонів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: