Із Росії депортують громадянина України, голову фонду «Відкрите серце» – ЗМІПоліція російського Петербурга депортує голову благодійного фонду «Відкрите серце», громадянина України Павла Дученка, повідомляє інтернет-видання «Фонтанка».

Його звинувачують у закликах до «насильницької зміни конституційного ладу» Росії, що є порушенням міграційного законодавства. Яким саме чином Дученко порушив російський закон, не уточнюється.

За інформацією «Фонтанки», 20 серпня Дученка «відвезли з квартири». Наступного дня співробітники поліції прийшли в офіс фонду «Відрите серце», який займається реабілітацією наркозалежних і хворих алкоголізмом. Співробітники фонду при цьому заявили, що їм «незрозуміла причина того, що відбувається».

За даними поліції, дозвіл на проживання Дученка на території Росії було анульовано ще у квітні, проте він не залишив країни, у зв’язку з чим було ухвалене рішення про його видворення.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: