У Пирогові створили найбільший у світі прапор України з квітівУ Києві, у Музеї народної архітектури і побуту України у Пирогові створили синьо-жовтий стяг з квітів площею близько 15 тисяч квадратних метрів. Цей прапор претендує стати найбільшим у світі. Представники Книги рекордів Гіннеса та Книги рекордів України вже почали фіксацію рекорду.

Складові частини прапора виростили українці з усіх куточків країни – це жовті чорнобривці і блакитні петунії. За словами організаторів, саме Донбас та Харківщина виростили найбільше квітів для цього рекорду.

На кожен квадратний метр висаджували 50 рослин. «Ми взяли дві культури, що не проблемні у вирощуванні. Це був основний критерій при відборі квітки. Тут ми висадили 700 тисяч — це відкритий ґрунт рослин і 300 тисяч у горщиках», – розповідає флорист Лілія Чернега.

Тепер фахівці мають визначити, чи зможе квітковий прапор претендувати на світовий рекорд. Нині світовий рекорд належить Саудівській Аравії, але національний прапор цієї країни з живих квітів на 5 тисяч квадратних метрів менше.

Подивитися на квітковий стяг можна до 29 серпня. Після цього частину квітів передадуть у школи та дитячі садки країни.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: