ЄС у привітанні Україні назвав її пріоритетним партнеромВ Європейському союзі привітали Україну з Днем незалежності і запевнили, що вона залишається пріоритетним партнером ЄС. Заяву поширило представництво Євросоюзу в Україні.

В ЄС відзначили «значний прогрес», якого Україна досягла як демократична та незалежна держава впродовж останніх 25 років.

«ЄС продовжує надавати підтримку процесу реформ, що здійснює Україна. Наше співробітництво, засноване на спільних цінностях, привело до ще більш тісного партнерства в рамках Угоди про асоціацію, що передбачає поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі і пропонує політичне партнерство і нові економічні можливості для обох сторін», – йдеться в комюніке.

«ЄС, як і раніше, непохитний у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України і продовжує свою тверду політику невизнання незаконної анексії Криму Росією», – наголошується в заяві.

Україна відзначає 25-річчя Незалежності 24 серпня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: