Рятувальники в Італії оприлюднили нові дані: жертв землетрусу вже 247Зранку 25 серпня італійські рятувальники повідомили, що число виявлених жертв землетрусу, що стався вночі 24 серпня в центральній частині країни, зросло вже не менш ніж до 247.

Прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці увечері 24 серпня у телезверненні до нації пообіцяв, що жодна родина, жодне місто й жодне село не будуть залишені напризволяще.

Як повідомили Радіо Свобода в Міністерстві закордонних справ України, наразі серед загиблих і поранених громадян України немає.

Землетрус магнітудою 6,2 вдарив уночі в місцевості на північний схід від столиці Рима. Найбільших руйнувань зазнали містечка Аккумолі, Аматріче і Аркуата-дель-Тронто.

Місцевість, де стався землетрус, лежить на місці, де сходяться межі італійських регіонів Лаціо, Абруццо, Марке й Умбрія. Це приблизно за 40 кілометрів від міста Аквіла, що найбільше потерпіло внаслідок іншого потужного землетрусу сім років тому. Тоді, 2009 року, землетрус магнітудою 5,9 призвів до загибелі 309 людей. Нинішній землетрус потужніший, але його епіцентр припав на менш населені території, тому були сподівання, що число жертв буде меншим.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: