Туркменистан погодився обговорити можливість доступу до в’язниць – МеркельКанцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що Туркменистан погодився обговорювати можливість доступу іноземних дипломатичних працівників до своїх в’язниць.

Згоду на таке обговорення представниками міністерств закордонних справ двох країн дав президент Туркменистану Ґурбанґули Бердімухамедов у перебігу візиту до Берліна, сказала канцлер, виступаючи у столиці Німеччини на спільній із ним прес-конференції.

Керівник Туркменистану, зі свого боку, заявив, що його країна працює над реформуванням конституції і, зокрема, планує запровадити посаду уповноваженого з прав людини.

Правозахисники закликали Меркель звернутися до Бердімухамедова в перебігу його візиту з закликом покласти край практиці таємного ув’язнення його політичних супротивників, звільнити ув’язненого в тій країні відомого журналіста і скасувати систему довільного накладення заборон на виїзд громадян із країни.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: