Поліція: на Дніпропетровщині у Кам’янську стався вибух гранати на одному з підприємствПоліція Дніпропетровщини повідомляє про вибух гранати на одному з підприємств у Кам’янську, постраждалих немає.

Як повідомляє прес-служба поліція Дніпропетровщини, вибух стався вночі, коли директор підприємства, виїжджав із території підприємства, відкривав в’їзні ворота.

«Під час огляду місця події на місці було знайдено кільце та запал від гранати. Як вже було встановлено, імовірніше, на воротах була розтяжка, а саме – два електроди були закріплені до воріт, між ними зав’язаний один кінець нитки, інший прив’язаний до гранати, яка була у пластиковій пляшці. При відкритті воріт, нитка розірвалася, граната спрацювала, стався вибух», – зазначають у поліції. 

За фактом інциденту розпочато досудове розслідування за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням зброї або боєприпасів).

 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: