Закарпаття: один з учасників стрілянини у важкому стані, він отримав 5 кульових пораненьСтан одного з поранених унаслідок стрілянини в Тячівському районі на Закарпатті дуже важкий, постраждалому зробили операцію у Тячівській центральній районній лікарні, наразі чекають спеціалістів обласного рівня. Про це у коментарі Радіо Свобода повідомив начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Іван Фабрицій.

«Загалом у лікарні перебувають четверо поранених. Один – у відділі травматології, троє – у реанімації. У найважчого пацієнта кулею зачеплено печінку та селезінку. Чоловік отримав п’ять кульових поранень, зокрема, у груди, черевну порожнину, плече. Зараз до нього приїхали родичі, ми їм пояснили складність ситуації», – сказав Фабрицій. 

За його словами, двом іншим постраждалим теж зробили операцію, їхній стан некритичний.

«Наразі на території Закарпаття поліція ввела в дію оперативний план. Розшукують учасників перестрілки. Особи практично всіх учасників встановлено», – повідомила представник відділу комунікації поліції Закарпатської області Галина Сернівка.

За інформацією голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, один з учасників – депутат Тячівської РДА від «Єдиного Центру», у самій партії участь депутата в інциденті не підтвердили. 

«У нас немає інформації, що депутат від ЄЦ брав участь у перестрілці», – зазначив у коментарі Радіо свобода Володимир Шкріба, керівник секретаріату Закарпатської обласної організації «Єдиного Центру».

Натомість у поліції кажуть, що депутат районного рівня в інциденті був задіяний, щоправда, якої він партійної приналежності, не називають.

Раніше Москаль повідомив, що внаслідок стрілянини чотири людини отримали вогнепальні поранення. За його словами, причина конфлікту – контрабанда.

Правоохоронці за фактом стрілянини відкрили кримінальне провадження за статтею «замах на вбивство», слідство триває.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: