Туреччина: перемир’я з курдськими загонами в Сирії немаєАнкара заперечує повідомлення про перемир’я між військами Туреччини і підтримуваними США курдськими бойовими загонами в Сирії.

Міністр Туреччини у справах Євросоюзу Омар Челік 31 серпня заявив, що Анкара «не прийме за жодних обставин компроміс або угоду про припинення вогню між Туреччиною і курдськими елементами».

Тим часом, речник президента Туреччини Ібрагім Калін повторив погрозу Анкари атакувати будь-які формування курдів на півночі Сирії на захід від річки Євфрат – у тому числі курдських бійців у місті Манбідж.

За його словами, пріоритетом Анкари є звільнення від угруповання «Ісламська держава» 90-кілометрової смуги територій на півночі Сирії, прилеглих до південного кордону Туреччини.

При цьому Туреччина атакує і підтримувані США курдські загони, відколи 23 серпня почала вторгнення в північну Сирію.

Офіційний представник Державного департаменту США Джон Кербі заявив 30 серпня, що бойові дії між армією Туреччини і сирійськими курдами припинилися на 12-18 годин. Він додав, що США були б раді продовженню режиму тиші для зосередження на боротьбі з угрупованням «Ісламська держава».

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: