У Кременчуці заборонили поширення реклами пасажирських перевезень до КримуКременчуцька міська рада ухвалила рішення про заборону поширення на території міста реклами пасажирських перевезень до анексованого Росією Криму.

Як повідомляє міськрада, відповідне рішення депутати ухвалили на засіданні 30 серпня. 

Відповідно до рішення, у Кременчуці заборонене поширення у будь-який спосіб інформаційної рекламипасажирських перевезень та відпочинку в анексованому Криму на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті та зупинках громадського транспорту.

Раніше подібні рішення щодо заборони реклами пасажирських перевезень до анексованого Криму ухвалили у Дніпрі і Кам’янську. 

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: