В Україні зросли тарифи на електроенергію для населенняЗ 1 вересня відбулося чергове зростання тарифів на електроенергію для населення. У середньому тарифи на електрику зросли приблизно на чверть – до 97,28 копійки за кіловат-годину.

Зростання залежатиме від рівня споживання. Ті абоненти, хто споживає менше 100 кіловат-годин, платитимуть 71,4 копійки за кожну кіловат-годину. Тариф для тих, хто споживає від 100 до 600 кіловат-годин, становитиме 1 гривню 29 копійок.

Затверджений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), план передбачає, що це зростання тарифів буде передостаннім до того, як вони вийдуть на ринковий рівень.

Раніше НКРЕКП підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже вдвічі з 1 липня 2016 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

У Раді з’явився законопроект, яким пропонується дозволити продати 391 державний об’єкт
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Корупція

Українські парламентарії знову взялися за приватизацію держпідприємств. У Раді з’явився законопроект, яким пропонується дозволити продати 391 об’єкта транспортного і сільськогосподарського …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: