Мінфін: стипендії для студентів не будуть скасовуватиУ Міністерстві фінансів заявляють, що стипендії для студентів не будуть скасовувати.

«Стипендії не скасовуватимуть. Навпаки, ми пропонуємо їх суттєво підвищити. Та нараховувати їх потрібно меншій кількості студентів: зараз «академічну» стипендію отримують 70% студентів. Треба, щоб її отримувати справді найкращі, а також ті, хто потребує соціального захисту», – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк, слова якого цитує прес-служба Мінфіну на сторінці у Facebook.

Раніше у Міністерстві освіти і науки заявили, що нова система виплати стипендій в Україні буде розроблена найближчим часом і має запрацювати від 1 січня 2017 року. Міністр освіти і науки Лілія Гриневич в ефірі Радіо Свобода заявляла, що соціальні  стипендії не скасують, але критерії для отримання звичайної стипендії мають бути підвищені. 

Перед цим Мінфін запропонував Міносвіти і Мінсоцполітики перейти на «європейську практику», коли стипендії сплачуються не всім, і запровадити академічні стипендії для найбільш обдарованих студентів і соціальні – для тих, кому потрібна підтримка.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: