Литва надала Україні 150 тонн боєприпасів – міністр оборони ОлекасЛитовські військові надали українським колегам 150 тонн боєприпасів. Про це повідомив міністр оборони Литви Юозас Олекас. Він заявив 3 вересня, що обов’язком Литви є допомогти «відданому другові, який був атакований Росією».

Це вже вдруге Вільнюс надіслав військову допомогу Україні від часу початку збройного конфлікту з підтримуваними Москвою сепаратистами та російської анексії Криму в 2014 році

«Ми відгукнулися на запит України і сподіваємося, що це полегшить їхнє життя»,цитує агентство France-Presse слова Олекаса.

2 вересня верховний представник ЄС із питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Моґеріні відзначила дотримання режиму припинення вогню на сході України, де від квітня 2014 року в збройному конфлікті між українською армією та підтримуваними Росією сепаратистами загинули понад 9500 людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: