На Луганщині зберігається «режим тиші» – штабШтаб української воєнної операції на Донбасі заявляє, що на Луганському напрямку з початку доби 3 вересня зберігається «режим тиші».

За цими ж даними, на Донецькому напрямку з боку підтримуваних Росією сепаратистів зафіксовані «провокативні обстріли» у Верхньоторецькому та в районах Авдіївки та Ясинуватої, а на Маріупольському напрямку в районі Мар’їнки вночі «активізувався снайпер».

В угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» заявили про відсутність обстрілів з боку українських військових упродовж минулої ночі. Повідомлень про бойові дії вдень 3 вересня сайти луганських та донецьких сепаратистів також не наводять.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже багато разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушувався, в тому числі й із застосуванням важких озброєнь, що мали бути відведені.

Чергова домовленість про перемир’я з нагоди Дня знань, 1 вересня, була досягнута на переговорах Тристоронньої контактної групи наприкінці серпня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: