ОБСЄ: обладнання камери було вкрадене чи знищене на території, підконтрольній «ДНР»У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ заявляють, що обладнання камери спостереження було вкрадене чи знищене на території, підконтрольній угрупованню «ДНР», біля шахти «Жовтневої».

«Інша перешкода для моніторингу СММ і порушення Мінська: допоміжне обладнання камери СММ вкрадено/знищено на території, підконтрольній так званій ДНР, біля шахти «Жовтневої», – йдеться в повідомленні СММ ОБСЄ у Twitter.

Уздовж лінії зіткнення СММ ОБСЄ має камери, які надають можливість моніторингу ситуації на Донбасі.

СММ ОБСЄ в Україні була створена в березні 2014 рокує. Збройний конфлікт на частині Донбасу триває від квітня 2014 року. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі, а також вимагають виконання Москвою Мінських угод, проте Росія ці звинувачення відкидає і заявляє, що є лише «гарантом» виконання Мінських домовленостей.

За даними ООН, за час збройного конфлікту на Донбасі станом на липень загинули 9 553 людей. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: