У МЗС заявляють, що за два роки Росія не виконала жодного пункту Мінських угодУ Міністерстві закордонних справ України заявляють, що за два роки Росія не виконала жодного пункту мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це усвоєму Twitter написала речник відомства Мар’яна Беца. 

«5.09 – 2 року з підписання Мінського протоколу. Досі Росія як підписант не виконала жодного пункту Мінських угод», – зазначила Беца.

​Бойові дії на Донбасі тривають від 2014 року. З того часу також проходять засідання Тристоронньої контактної групи, де вже кілька разів домовлялися про припинення вогню на сході України. Ці домовленості систематично порушуються, а сторони протистояння в обстрілах звинувачують одна одну.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі, а також вимагають виконання Москвою Мінських угод, проте Росія ці звинувачення відкидає і заявляє, що є лише «гарантом» виконання мінських домовленостей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: