У Верховній Раді чекають на щорічне послання президента УкраїниЩорічне послання президента України до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище держави є першим пунктом у порядку денному роботи парламенту 6 вересня. Про це з посиланням на порядок денний першого після канікул пленарного робочого дня Верховної Ради повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

На трибуні парламенту замінили плакат із закликом до звільнення «в’язнів Кремля» – громадян України, які перебувають у російських в’язницях.

Перед будівлею Верховної Ради зібралися кількадесят пікетувальників із різними вимогами.

6 вересня відкривається п’ята сесія Верховної Ради. Порядком денним також передбачено, що кілька народних депутатів складуть присягу. Також планується затвердити порядок денний п’ятої сесії. Передбачається також голосування за надання згоди на затримання та арешт судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, підозрюваного в отриманні 150 тисяч доларів хабара.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: