Україна купуватиме російський газ, якщо «Газпрому» «гратиме за правилами» – КоболєвГолова правління «Нафтогазу України» Андрій Коболєв заявляє, що українська сторона готова купувати газ у російського «Газпрому», якщо він запропонує прийнятну ціну.

«Наша пропозиція поширюється на всі компанії включно з «Газпромом», якщо він готовий запропонувати прийнятну ціну та дотримуватися правил», – сказав Коболєв, слова якого цитує «Нафтогаз», в ефірі програми ВВС Hard Talk.

За його словами, наразі «Нафтогаз» купує паливо у 14 європейських постачальників.

«Вже той факт, що вони з нами співпрацюють, свідчить, що «Нафтогаз» – надійний партнер», – зазначив Андрій Коболєв.

Наразі відносини між «Нафтогазом» і «Газпромом», як і між Україною і Росією, напружені. Україна вже давно не купує російського газу, натомість купує його у європейських компаній. Росія відповідає зниженням обсягів транзиту газу через територію України, намагаючись натомість просунути інші газотранспортні проекти в обхід України.

У 2014–2015 роках між українським «Нафтогазом» та російським «Газпромом» проводилися переговори за посередництва Євросоюзу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: