В.о. президента: Узбекистан не приєднуватиметься до військово-політичних блоківВиконувач обов’язків президента Узбекистану Шавкат Мірзіяєв заявляє, що його країна і надалі дотримуватиметься політики неприєднання до військово-політичних блоків.

«Твердою позицією нашої країни, як і раніше, є неприєднання до будь-яких військово-політичних блоків, недопущення розміщення військових баз і об’єктів інших держав на території Узбекистану», – заявив Мірзіяєв, виступаючи на засіданні парламенту 9 вересня.

«Не має бути сумніву, що будь-яка спроба внутрішніх чи зовнішніх сил зазіхнути на суверенітет і незалежність нашої країни буде рішуче придушена», – додав він.

Мірзіяєва призначили в.о. президента Узбекистану на засіданні парламенту 8 вересня. Позачергові вибори глави держави в Узбекистані заплановані на грудень.

Про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова, який правив країною майже 27 років, офіційно повідомили 2 вересня. 27 серпня його шпиталізували, як виявилося пізніше, з інсультом, відтоді почали ширитися чутки про смерть Карімова.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: