Данилюк: Київ виконав зобов’язання для отримання мільярда доларів під гарантії СШАМіністр фінансів України Олександр Данилюк заявляє, що Україна виконала всі зобов’язання для отримання мільярда доларів під гарантії США. Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів в Facebook, про це Данилюк сказав на відкритті конференції щодо залучення іноземних інвестицій в Україну Ukraine Investor Day у Лондоні.

За словами міністра, ці кошти Київ очкує до кінця вересня.

Уряд США виділив Україні 2 мільярди доларів кредитних гарантій і підписав угоду у червні, яка дозволить видати третю кредитну гарантію в розмірі до 1 мільярда доларів в найближчі місяці при виконанні певних умов і завершенні процесу сповіщення про це Конгресу. Ці кредитні гарантії допоможуть Україні стабілізувати її економіку і захистити найбільш вразливі верстви населення від наслідків необхідного економічного коригування.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: