Порошенко заявив, що Росія не виконує мінських угод, тому далі важливі санкціїПрезидент України Петро Порошенко на зустрічі з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і Франції Жаном-Марком Еро наголосив, що Росія не засвідчує ніякого прогресу у виконанні мінських домовленостей, тому, за його словами, питання подальших санкцій щодо неї є дуже важливим.

За його словами, ініціатива української сторони, підтримана керівниками Німеччини і Франції, запровадити режим припинення вогню не виконується російською стороною.

Порошенко також нагадав про відсутність поступу у звільненні заручників і політв’язнів, які утримуються на окупованих територіях, включно з Кримом, і на території Росії.

Він висловив сподівання, що Рада ЄС уже в четвер затвердить рішення Комітету постійних представників країн ЄС продовжити один із пакетів санкцій, чинність якого збігає, ще на півроку.

Крім того, він закликав не визнавати легітимності парламентських виборів у Росії, які планують провести і в окупованому українському Криму, повідомила прес-служба голови держави.

Голови МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр і Франції Жан-Марк Еро прибули до України, щоб домогтися поступу у виконанні мінських домовленостей про врегулювання на окупованій частині українського Донбасу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: