ООН проводить саміт у справах біженців і мігрантівВ ООН 19 вересня розпочинається саміт, учасники якого обговорять переміщення значної кількості біженців і мігрантів у світі.

Фахівці називають нинішню міграцію людей у світі більшою, ніж у будь-який час після завершення Другої світової війни. Очікується, що світові лідери ухвалять декларацію, спрямовану на уніфікацію підходів 193 держав-членів ООН до цієї проблеми та забезпечення захисту людських прав біженців та мігрантів.

Правозахисні групи розкритикували цей документ, який не є юридично обов’язковим. Вони вказують на брак дієвого міжнародного реагування на проблеми цих людей.

Рекордна кількість людей – понад 65 мільйонів перебувають у русі в усьому світі, рятуючись від конфліктів, таких як громадянська війна в Сирії, репресій і бідності. Серед цих людей близько 21 мільйона є біженцями.

Вісім країн прихистили понад половину світових біженців. Це Туреччина, Пакистан, Ліван, Іран, Ефіопія, Йорданія, Кенія та Уганда.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: