Палата представників Конгресу США схвалила законопроект на підтримку УкраїниПалата представників Конгресу США схвалила 21 вересня законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні».

«Документ, ініційований співголовою комітету у закордонних справах Палати представників Еліотом Енгелем та внесений ним спільно з конгресменом-республіканцем Адамом Кінзінгером, фіксує збереження американських санкцій проти РФ до своєчасного, повного і доведеного виконання нею Мінських домовленостей», – повідомляє посольство України у США на своїй сторінці у Facebook.

Законопроект, зокрема, передбачає, що санкції, запроваджені через анексію Криму, залишаться чинними, «доки президент США не надасть до Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом». Також, згідно із законопроектом, до засобів підтримки України включені летальні оборонні системи озброєнь.

«Співавторами документа виступили біля 40 конгресменів від Демократичної та Республіканської партій», – відзначають у посольстві України.

Тепер ідентичний за змістом законопроект має бути підтриманий Сенатом, а після цього документ надійде на підпис президентові США.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: