Пентагон: військові з’ясовують вміст ракети, яка приземлилася поруч із базою США в ІракуВійськові слідчі оглядають ракету, яка приземлилася 21 вересня неподалік від американської військової авіабази Qayara West в Іраку і могла містити отруйний гірчичний газ. Ракета впала за кількасот метрів від бази, внаслідок падіння ніхто не постраждав. Про це інформує військове відомство США.

Кілька американських солдатів оглянули залишки ракети і початкові тести показали, що уламкимістять залишки іприту. Залишки були відправлені до лабораторії для докладного дослідження.

Бойовики угруповання «Ісламська держава» в окупованій ними частині Іраку намагалися виробляти хімічну зброю. Раніше в цьому місяці військові літаки США бомбили будівлі неподалік міста Мосула, які, стверджують у Пентагоні, були використані для виробництва смертоносних хімічних речовин, включно із хлором та іпритом.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: