Ватажок бойовиків «ЛНР» Ципкалов учинив самогубство – російські ЗМІРосійські засоби інформації повідомляють, що один із ватажків угруповання «ЛНР», колишній «голова Ради міністрів» Геннадій Ципкалов учинив самогубство в ніч із 23 на 24 вересня.

Раніше Ципкалов був заарештований лояльними «главі «ЛНР» бойовиками за звинуваченням у «спробі державного перевороту».

24 вересня Ципкалова мали допитати і влаштувати йому очну ставку з іншим затриманим, одним із ватажків «Народної міліції «ЛНР» Кисельовим.

Ципкалова тримли в одному з будинків «органів адміністративної влади» через те, що у «слідства» були дані про можливості його ліквідації.

За словами «начальника управління з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури «ЛНР» Сергія Рахна, Ципкалов «наклав на себе руки через те, що усвідомив свою провину, а також зрозумів, що тепер його життя перебуває у смертельній небезпеці через інформацію, яку він надав слідству».

Раніше цього тижня в Росії був убитий лідер харківської сепаратистської організації «Оплот» Євген Жилін.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: