У Туреччині звільнили співробітників розвідслужб у справі про спробу переворотуУ Туреччині звільнили 87 співробітників розвідслужб за звинуваченням у причетності до спроби державного перевороту 15 липня.

За повідомленням державної новинної агенції Anadolu, їх звільнили за підозрою у зв’язках із релігійним діячем Фетхуллахом Ґюленом, який живе у США і якого Анкара звинувачує в організації спроби заколоту. Ці звинувачення Ґюлен відкидає.

Крім того, за звинуваченням у зв’язках з Ґюленом 27 вересня в Туреччині видали ордери на затримання понад 120 співробітників однієї з благодійних організацій.

Після спроби державного перевороту 15 липня, в результаті якого загинула 241 людина, в Туреччині почалися затримання і звільнення у збройних силах, державних структурах, наукових, освітніх, медичних й інших установах. Ці заходи торкнулися понад 40 тисяч людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: