Голова космічної компанії SpaceX представив план колонізації Марса в найближчі десятиліттяЗасновник і голова приватної американської космічної компанії SpaceX Ілон Маск представив план зі створення міста на Марсі. За його словами, з цією метою планується відправляти на «червону планету» тисячі людей по 100 тисяч доларів за політ.

На Міжнародному конгресі з астронавтики у Мексиці 27 вересня американський підприємець розповів, що уявляє відправку людей для освоєння планети у гігантській ракеті з численними каютами, ресторанами, ігровими та кінокімнатами.

«Ми маємо перейти від місій з розвідки до справжнього будівництва міста», – сказав Маск, додавши, що на це знадобиться від 40 до 100 років.

На відео, яке ілюструвало уявлення Маска про поїздки на Марс, була зображена міжпланетна транспортна система з багаторазовими ракетами, метальною установкою на Марсі і тисячею космічних кораблів на орбіті, що здатні перевозити близько 100 людей кожна.

Перший політ буде дорогим, розповів SpaceX, але наша мета, додав він, «зробити це доступним практично для всіх охочих».

Вчені НАСА вже тривалий час готують підґрунтя для колонізації Марса.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: