Європейський космічний апарат «Розетта» завершив місіюЄвропейський космічний апарат «Розетта» завершив свою 12-річну місію планованим зіткненням з кометою, яку він вивчав протягом двох років.

Європейське космічне агентство у німецькому Дармштадті, яке контролювало роботу апарату, повідомило про завершення місії, що мала б дати більше знань про утворення Сонячної системи.

Космічний апарат зіткнувся з кометою 67P/Чурюмова-Герасименко 30 вересня в останній спробі зробити найбільш наближені фото поверхні комети. Зіткнення призвело до руйнування апарата.

Зонд «Розетта» запустили в 2004 році, його вартість перевищує півтора мільярда доларів. «Розетта» подолала 6,5 мільярда кілометрів на шляху до комети.

Вважається, що комети утворені з льоду і пилу, що збереглися з часу утворення Сонячної системи близько 4,6 мільярда років тому.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: