Держприкордонслужба: бойовики зупинили пропуск на КПВВ «Станиця Луганська»Державна прикордонна служба України заявляє, що підтримувані Росією бойовики в односторонньому порядку призупинили пропуск на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» на Луганщині.

Як повідомляє прес-службавідомства, станом на ранок суботи, 1 жовтня, всі КПВВ на Донбасі працюють у штатному режимі, виняток – «Станиця Луганська». 

Сепаратисти цих заяв не коментували.

21 вересня Тристороння контрактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі підписала рамкове рішення про відведення військ і озброєння у трьох зонах на лінії розмежування – Станиці Луганській, Золотому і Петрівському.

Відповідно до угоди, сторони конфлікту упродовж 30 днів мають відвести війська і озброєння на трьох визначених ділянках. 

Як заявив в ефірі Радіо Свобода заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, розведення сторін на Донбасі дозволить відремонтувати пошкоджені через бойові дії комунікації. Він зауважив, що Станиця Луганська, Золоте – це КПВВ. 

У Мінську раніше вже домовлялися про відведення озброєння від лінії розмежування на Донбасі, проте ці домовленості не виконувались.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: