Порошенко привітав успішне випробування в Україні нової системи бойового модуля «Сармат» Президент України Петро Порошенко у неділю привітав військових конструкторів в успішному випробуванні нової системи бойового модуля «Сармат» з протитанковими ракетами.

«Головний гарант незалежності – наші Збройні Сили. Вітаю конструкторське бюро «Луч» з успішним випробуванням нової системи дистанційно керованої зброї «Сармат» з протитанковими ракетами», – написав Порошенко у Facebook.

На сторінці конструкторського бюро «Луч» у Facebook повідомлення про випробування системи «Сармат» з’явилося 30 вересня з відповідним відеороликом.

Фахівці повідомили, що система «Сармат» може використовувати ракети з максимальною дальністю 2,5 і 5 тисяч метрів. Ці ракети здатні уразити не лише живу силу, а й танки в окопах, надводні чи повітряні об’єкти.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: